Klimatizace

Náš sortiment se zaměřuje na kvalitní klimatizace značky SINCLAIR, která patří mezi přední výrobce a řadí se kvalitativně na přední příčky na trhu.

Mobilní klimatizace

klimatizace_titulka

Pokud potřebujete mít efektivní chlazení a zároveň jej potřebujete přesouvat mezi místnostmi podle aktuální potřeby, je pro Vás mobilní klimatizace právě určená. U těchto zařízení není potřeba provádět žádné stavební úpravy či instalace, ke kterým je zapotřebí odborník. Potřeba je pouze elektrické zásuvky a okna, ze kterého visí hadice odvádějící pryč teplý vzduch. Pokud máte ve vašich prostorách terasu, balkón či parapet, tak lze využít dvoudílné klimatizace, které mají vysoký výkon a efektivitou je lze srovnávat s nástěnnými klimatizacemi.

Nástěnné klimatizace

Nejpoužívanější jsou nástěnné klimatizace, a to z důvodu vybavenosti funkcí tepelného čerpadla, které až čtyřnásobně levněji a rychleji vytopí daný prostor, ve srovnání s přímotopem. Díky velkému výběru designového provedení (většinou v bílé barvě) lehce splynou s jakýmkoliv interiérem, a také proto jsou tak oblíbené. Další výhodou je, že patří mazi nejtišší druh klimatizačních jednotek.
Nástěnné klimatizace se skládají ze dvou částí. Vnitřní nástěnná klimatizační jednotka, která se instaluje v interiéru na stěnu či na dveře ve výšce cca 2,2m. Druhou část tvoří venkovní kondenzační jednotka, která se umístí na fasádu či střechu budovy. Jednotky jsou vzájemně propojené izolovaným měděným potrubím, elektrickým a komunikačním kabelem. Toto propojení neruší vzhled interiéru, protože je při instalaci vedeno skrytě ve zdi, podhledem nebo v krycí liště.

Podstropní a parapetní klimatizace

Do prostředí, kde není možné instalovat nástěnné klimatizační jednotky, a kde je nutnost většího chladícího výkomu, umisťujemě podstropní, nebo parapetní klimatizace.

Kazetové klimatizace

V společenských prostorách se většinou používá kazetová jednotka. Nejčastěji jsou to restaurace, hotely, kancelářské prostory, zasedací místnosti, a další. Kazetová jednotka má příjemný nenápadný vzhled a nabízí mnoho speciálních funkcí.