Pokladní systémy

Zabýváme se dodávkami a instalacemi pokladních systémů pro všechny typy provozoven: restaurace, vinárny, bary, rychlá občerstvení, hotely, maloobchod, velkoobchod, prodejní sítě, a další. Dodáváme počítačové pokladny POS, dotykové pokladny se systémem Android, klasické registrační pokladny a širokou škálu periferií ke všem typům pokladních řešení. Samozřejmostí jsou služby, podpora, poradenství a spotřební materiály.
 

Pokladní modul

Široká funkcionalita prodejních postupů, markování
na stoly, na účty, rozdělování a přesouvání účtů, částečná platba, šťastné hodinky, zákaznický systém, grafické zobrazení stolů, uzávěrky finanční, položkové, obsluhy, zákaznické, komunikace s váhami. Velkou výhodou
je komunikace se skladem přes internet a propojení
s hotelovými rezervačními systémy.

Skladový a kalkulační systém

Přehled o skladových zásobách, kalkulace prodávaných artiklů s výpočtem ziskovosti, tvorba a kalkulace receptur, vytváření inventur, příjem a výdej ze skladu, komunikace s externími zařízeními (pokladny, váhy, datové terminály, a pod.) usnadní a zpřehlední Vaši práci a zajistí přehled o Vašich provozních financích.


POKLADNY POS

Dotyková obrazovka umožňuje rychlé zadávání položek, jednoduchou orientaci personálu v pokladním programu. Vyznačují se rychlým provozem a nejsou náročné na údržbu. Lze je vybavit zákaznickými displeji všech typů.


POS periferie

K pokladnám POS dodáváme veškeré potřebné periferie a doplňková zařízení. Tiskárny účtenek, objednávkové tiskárny, tiskárny štítků, pokladní zásuvky, zákaznické displeje, snímače čárových kódů, mobilní číšníky, čipy pro přihlášení obsluhy, věrnostní zákaznické karty a jejich snímače, čtečky RFID čipů a další.


Dotykové pokladny

Moderní pokladny na platformě Android s dotykovým displejem a tiskárnou. Integrovaný pokladní systém MINI pokladna a MAXI pokladna se svými možnostmi a funkcemi hodí do všech typů provozoven. Systém lze jednoduchým způsobem upravit dle potřeba uživatele a rozšířit o periferie, jako je pokladní zásuvka, zákaznický displej, snímač čárových kódů. V nabídce máme jak mobilní (data se přenášejí do EET pomocí SIM karty) verzi, tak varianty stolní s displeji 8″, 10″ a 14″.


Registrační pokladny

Klasické registrační pokladny, s tlačítkovou klávesnicí, integrovanou tiskárnou, zákaznickým displejem a zásuvkou na peníze značky QMP Quorion.


Váhy

Do sortimentu námi nabízených vah patří obchodní váhy, obchodní systémové váhy s tiskem etiket, kontrolní váhy pro výrobu a kuchyně, skladové kontrolní váhy (např. na vážení přepravek a sudů) a váhy všech typů a pro veškerá využití (zdravotnictví, laboratoře a zlatnictví, veterinářské váhy, jeřábové a fitness váhy, a další.)


Spotřební materiál

Dodáváme pokladní kotoučky ze standardního papíru a z termopapíru všech rozměrů a velikostí, pro použití ve všech typech účtenkových tiskáren, objednávkových tiskáren, registračních pokladen, bankovních terminálů a dalších zařízeních. Na Vaše přání lze vyrobit kotoučky speciálních rozměrů a nebo s potiskem, např. loga.